ukenru

Реклама

ПОСЛУГИ ДЛЯ ГРОМАДЯН

 

Як і за скільки купити українські чорноземи. Перезавантаження земельних відносин – вільний обіг земель. Агро холдинги, малий та середній фермер – у кожного своя зона ризику. Землі громад-перспективи. Рейдерський гачок. Все на семінарі 19-20 грудня, м.Київ «ЗЕМЕЛЬНЕ ЗАКОНОДАВСТВО 2020» Детальніше...


ЗЕМЛЯ 2020! Мораторій. Ринок землі. Що зробити ВЖЕ! Ціна. Іноземці. Переважне право. Як не втратити земельний банк: агрохолдинги, фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. АГРОЗМІНИ. Масиви. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

База ділянок

Кошель Антон

Загальні відомості: народився 28 вересня 1985 року в м. Києві, громадянин України.

Освіта: повна вища, кандидат економічних наук; у 2007 році закінчив Національний університет і отримав повну вищу освіту за спеціальністю "Землевпорядкування та кадастр" та здобув кваліфікацію магістра землевпорядкування та кадастру; в 2008 році вступив до аспірантури Національного аграрного університету за спеціальністю 08.00.06 – економіка природокористування та охорони навколишнього середовища. У 2011 році захистив дисертацію кандидата економічних наук на тему «Страхування ризиків при використанні земель сільськогосподарського призначення».

Робота: 12007-2013 роки – інженер-землевпорядник II кат., інженер-землевпорядник I кат., провідний інженер-землевпорядник Державного підприємства “Київський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою”; 2010-2011 роки – асистент кафедри землевпорядного проектування Навчально-наукового інституту земельних ресурсів та правознавства Національного аграрного університету (за сумісництвом). З 2013 року старший викладач кафедри геоінформаційних систем і технологій Навчально-наукового інституту земельних ресурсів та правознавства Національного університету біоресурсів і природокористування України. З кінця 2013 року по даний час докторант Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Спеціальна кваліфікація: сертифікований інженер-землевпорядник.

Наукова діяльність: Автор та співавтор більше 50 наукових публікацій з питань страхування земель, оцінки земель, автоматизації земельного кадастру, геоінформаційного забезпечення землевпорядних робіт.

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ