ukenru

11-12 лютого | Київ - ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ в 2020р. ЗАПУСК ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ. Відміна мораторію. Ринок землі. Набуття, захист, припинення прав на землю. Купівля, продаж, оренда (суборенда). Реєстрація. Плата за землю. Детальніше...


ЗЕМЛЯ 2020! Мораторій. Ринок землі. Що зробити ВЖЕ! Ціна. Іноземці. Переважне право. Як не втратити земельний банк: агрохолдинги, фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. АГРОЗМІНИ. Масиви. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Вийшло з друку видання «Сучасні земельні відносини: проблеми та шляхи їх вирішення»


Вийшов з друку посібник к.ю.н. Артема Ріпенко «Сучасні земельні відносини: проблеми і шляхи їх вирішення» (рос. мов.) покликане дати відповіді на практичні та теоретичні питання «про землю», які найчастіше виникають на практиці, задаються в стінах університетів і обговорюються на Інтернет-форумах.

Видання буде корисним студентам, викладачам і вченим юридичних спеціальностей, практикуючим юристам і усім тим, хто цікавиться земельним правом і практикою його застосування. Посібник викладено простою та зрозумілою мовою.

З питань придбання можна звертатися до видавництва ТОВ «ВД Дакор» (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел. (044) 461-85-06). Електронна пошта автора: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ознайомча версія посібника розміщена тут.  Реклама тут.

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ