ukenru

26-27.09.2019р. «ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ - 2019! Практика застосування нових правил в питаннях - ОРЕНДИ, СУБоренди землі; - отримання та реєстрації прав на землю; - плати за землю; - операціях з земельними паями. ЗЕМЕЛЬНІ СПОРИ. Ринок землі – які перспективи». Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Вийшло з друку видання «Сучасні земельні відносини: проблеми та шляхи їх вирішення»


Вийшов з друку посібник к.ю.н. Артема Ріпенко «Сучасні земельні відносини: проблеми і шляхи їх вирішення» (рос. мов.) покликане дати відповіді на практичні та теоретичні питання «про землю», які найчастіше виникають на практиці, задаються в стінах університетів і обговорюються на Інтернет-форумах.

Видання буде корисним студентам, викладачам і вченим юридичних спеціальностей, практикуючим юристам і усім тим, хто цікавиться земельним правом і практикою його застосування. Посібник викладено простою та зрозумілою мовою.

З питань придбання можна звертатися до видавництва ТОВ «ВД Дакор» (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел. (044) 461-85-06). Електронна пошта автора: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ознайомча версія посібника розміщена тут.  Реклама тут.

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ ГРОМАДЯН

 

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ