ukenru

11-12 лютого | Київ - ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ в 2020р. ЗАПУСК ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ. Відміна мораторію. Ринок землі. Набуття, захист, припинення прав на землю. Купівля, продаж, оренда (суборенда). Реєстрація. Плата за землю. Детальніше...


ЗЕМЛЯ 2020! Мораторій. Ринок землі. Що зробити ВЖЕ! Ціна. Іноземці. Переважне право. Як не втратити земельний банк: агрохолдинги, фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. АГРОЗМІНИ. Масиви. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Земельну ділянку зі ставком намагаються повернути з незаконної оренди


Первомайською міжрайонною прокуратурою пред’явлено до суду позов про скасування договору оренди землі водного фонду загальною площею 27 га та повернення її державі.
 
Як повідомив міжрайонний прокурор, земельну ділянку зі ставком для забезпечення рибогосподарських потреб, вартістю понад 850 тис. грн., було передано одному з підприємців ще у 2005 році з порушенням діючого законодавства.
 
Землю державної власності надано в оренду розпорядженням голови районної державної адміністрації. Проте це питання не належить до компетенції району. Прокуратура наполягає на скасуванні незаконного розпорядження та поверненні земель державі.
 
Наразі перебіг судового розгляду перебуває на контролі прокуратури району.
 
 

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ