ukenru

ЗЕМЛЯ 2020! Мораторій. Ринок землі. Що зробити ВЖЕ! Ціна. Іноземці. Переважне право. Як не втратити земельний банк: агрохолдинги, фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. АГРОЗМІНИ. Масиви. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! Детальніше...


12-13 грудня | Київ - ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ в 2020р. ЗАПУСК ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ. Відміна мораторію. Ринок землі. Набуття, захист, припинення прав на землю. Купівля, продаж, оренда (суборенда). Реєстрація. Плата за землю. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

В Броварах, земельну ділянку площею 94,67 га, повернуть в державну власність


Земельну ділянку загальною площею 94,67 га у місті Броварах, яку незаконно передано у приватну власність підставним особам, буде повернуто у державну власність.

Такого висновку дійшла міжвідомча комісія СБУ, Управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю Головного управління МВС України у Київській області та Держземагентства України, утворена у рамках кримінального провадження щодо законності передачі земель ДП «Радіопередавальний центр».

Восени 2013 року, отримавши на підставі наказів Головного управління Держземагентства України у Київській області земельні наділи, 48 громадян передали їх приватній компанії. Ринкова ціна цього масиву землі сягає щонайменше 200 млн гривень, що співставно із річним  бюджетом м. Броварів.

Міжвідомча комісія дійшла висновку, що видання наказу Головного управління Держземагентства у Київській області щодо припинення права користування земельною ділянкою та наказів про передачу зазначеної земельної ділянки громадянам у власність для ведення особистого селянського господарства виходило за межі компетенції Головного управління Держземагентства стосовно розпорядження землями державної власності. З цього приводу члени комісії зазначили, що ці земельні ділянки не є землями сільськогосподарського призначення державної власності, а належать до земель зв’язку. Ці наділи перебували у постійному користуванні державного підприємства і через це не могли передаватися у приватну власність.

 

Держземагентство

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ