ukenru

ЗЕМЛЯ 2019/2020! Мораторій. Ринок землі. Ризики: агрохолдинги, малі/середні фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Переважне право. АГРОЗМІНИ. Масиви. Інвентаризація. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! (14-15 листопада, КИЇВ). Детальніше...


14-15 листопада, м.Київ. Семінар: "РИНОК ЗЕМЛІ! Хто скупить українські чорноземи? – шляхи, можливості, ризики. ВСІ ЗМІНИ в земельному законодавстві 2019-2020". Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Європейські експерти поділилися досвідом організації громадських слухань з питань управління землями


Експерти країн ЄС на семінарі, що відбувся у Києві у рамках Програми Європейської Політики Сусідства Проекту Твіннінг щодо реформування земельних відносин в Україні, поділилися з українськими партнерами досвідом організації та проведення громадських слухань з питань управління землями.

Предметом обговорення стала схема участі громадськості щодо консолідації земель, яка у Федеративній Республіці Німеччина успішно працює понад 50 років. Зокрема,  експерти зі сфери управління земельними та водними ресурсами Королівства Нідерландів та ФРН презентували кращі практики щодо забезпечення участі громадськості на всіх рівнях у формуванні законодавства та розгляді земельних питань.

Німецькі колеги детально поінформували про дієвість ефективної схеми громадських слухань та її переваги. Так, на переконання європейських експертів застосування відповідної практики дозволяє на місцевому рівні розробити реальний узгоджений план землеустрою, заощадити кошти, забезпечити згоду місцевих жителів при проведенні робіт з реалізації плану. І, що надзвичайно важливо,  у такий спосіб  зводяться нанівець корупційні ризики.

 

Держземагентство

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ