ukenru

ЗЕМЛЯ 2019/2020! Мораторій. Ринок землі. Ризики: агрохолдинги, малі/середні фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Переважне право. АГРОЗМІНИ. Масиви. Інвентаризація. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! (14-15 листопада, КИЇВ). Детальніше...


14-15 листопада, м.Київ. Семінар: "РИНОК ЗЕМЛІ! Хто скупить українські чорноземи? – шляхи, можливості, ризики. ВСІ ЗМІНИ в земельному законодавстві 2019-2020". Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

До бюджетів надійшло 77,3 млн гривень у порядку відшкодування втрат


Бюджети різних рівнів з урахуванням надходжень за попередні роки поповнилися на 77,3 млн грн, що надійшли у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва.

На сьогодні використано 35,7 млн гривень. З них: на освоєння земель для сільськогосподарських та лісогосподарських потреб – 245,7 тис. грн, на поліпшення сільсько- та лісогосподарських угідь – 877,8 тис. грн, на розроблення робочих проектів землеустрою з охорони земель – 676,6 тис. грн, на проведення заходів з охорони земель відповідно до розроблених робочих проектів землеустрою – 5,1 млн гривень. Також 8 млн грн використано на проведення нормативної грошової оцінки земель, 19,5 млн грн – на інвентаризацію земель і 1,3 млн грн – на інші заходи.

Цього року із сільсько- та лісогосподарського виробництва вилучено 1,1 тис. га земель. З них: 1055,44 га – сільськогосподарські угіддя та 17,45 га – лісові угіддя. Нараховано втрати сільсько- та лісогосподарського виробництва у сумі 59,8 млн гривень.

На сьогодні на спеціальних рахунках відповідних місцевих рад знаходиться 575,2 млн гривень. З них на депозитних рахунках в установах банку 81,3 млн грн, що надійшли в порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва.

 

Держземагентство

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ