ukenru

ЗЕМЛЯ 2019/2020! Мораторій. Ринок землі. Ризики: агрохолдинги, малі/середні фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Переважне право. АГРОЗМІНИ. Масиви. Інвентаризація. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! (14-15 листопада, КИЇВ). Детальніше...


14-15 листопада, м.Київ. Семінар: "РИНОК ЗЕМЛІ! Хто скупить українські чорноземи? – шляхи, можливості, ризики. ВСІ ЗМІНИ в земельному законодавстві 2019-2020". Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

До кінця року в Україні заплановано проведення 20 земельних торгів


Передбачається реалізувати 235 прав оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності.

Зокрема, в Одеській області на торги виставлено 143 лоти, в Рівненській – 46 лотів, у Чернігівській – 29 лотів, у Чернівецькій – 9 лотів, у Тернопільській 4 лоти, у Херсонській – 2 лоти, у Хмельницькій області – 2 лоти.

Графік земельних торгів у грудні 2014 року, організатором яких є територіальні органи Держземагентства України, оприлюднено на офіційному сайті земельного відомства.

За оперативною інформацією Держземагентства України, станом на 10 грудня по 2672 земельних ділянках сільськогосподарського призначення державної власності  (79,2% від загальної кількості ділянок, включених до Переліку) для продажу прав на них на земельних торгах оголошено конкурси з відбору виконавців земельних торгів.

По 316 земельних ділянках (9,4% від загальної кількості ділянок, включених до Переліку) уже проведено конкурси з відбору виконавців земельних торгів та визначено їх переможців.

По 235 земельних ділянках на сайті Держземагентства України розміщено оголошення про проведення земельних торгів.

 

Держземагентство

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ