ukenru

ЗЕМЛЯ 2020! Мораторій. Ринок землі. Що зробити ВЖЕ! Ціна. Іноземці. Переважне право. Як не втратити земельний банк: агрохолдинги, фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. АГРОЗМІНИ. Масиви. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! Детальніше...


12-13 грудня | Київ - ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ в 2020р. ЗАПУСК ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ. Відміна мораторію. Ринок землі. Набуття, захист, припинення прав на землю. Купівля, продаж, оренда (суборенда). Реєстрація. Плата за землю. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Понад третина ЦНАПів достроково розпочали роботу з державними кадастровими реєстраторами


На 17 грудня в переважній більшості областей України державні кадастрові реєстратори розпочали роботу через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП) з випередженням терміну, повідомляє прес-служба Державного агентства земельних ресурсів України.

Зокрема, йдеться про роботу 249 ЦНАПів із загальної кількості у 629, у 296 ЦНАПах налагоджено роботу з приймання заяв громадян, юридичних осіб та видачі результатів адмінпослуг.

Безумовними лідерами із дострокового запровадження адміністративних послуг громадянам у сфері земельних відносин через ЦНАПи стали Волинська, Черкаська області та м. Київ.

Наближаються до аналогічного результату Вінничина та Київщина. У цих регіонах державні кадастрові реєстратори вже надають громадянам послуги в усіх без винятку Центрах адміністративних послуг. Відтак для вирішення питань у галузі земельних відносин на місцях можна звертатися в районні, міські та обласні Центри адмінпослуг.

Наразі керівництво управлінь Держземагентства у зазначених областях перевіряє, аби послуги громадянам надавалися оперативно та на високому рівні, вивчаються відгуки громадян.

Нагадаємо, що перелік адміністративних послуг, які надаються територіальними органами Держземагентства через ЦНАПи, визначено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 15 травня 2014 року № 523- р. Цим же розпорядженням визначено 1 січня 2015 року датою надання послуг у сфері земельних відносин виключно через ЦНАПи.

 

Держземагентство

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ