ukenru

ЗЕМЛЯ 2019/2020! Мораторій. Ринок землі. Ризики: агрохолдинги, малі/середні фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Переважне право. АГРОЗМІНИ. Масиви. Інвентаризація. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! (14-15 листопада, КИЇВ). Детальніше...


14-15 листопада, м.Київ. Семінар: "РИНОК ЗЕМЛІ! Хто скупить українські чорноземи? – шляхи, можливості, ризики. ВСІ ЗМІНИ в земельному законодавстві 2019-2020". Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

На земельних торгах у січні цього року було реалізовано прав оренди на 48 земельних ділянок


Як повідомляє Управління ринку та оцінки земель Державного агентства земельних ресурсів України, на земельних торгах у січні цього року було реалізовано прав оренди на 48 ділянок державної та комунальної власності площею 184,27 га, річна орендна плата за які склала 42,74 млн гривень (кошти сплачуватиметься згідно з договорами). 
 
Для порівняння, торік у січні на земельних торгах було реалізовано 16 прав оренди на земельні ділянки площею 54,9 га, річна орендна плата за які становила 0,31 млн гривень, що менше у 138 разів.
 
Загалом, за даними Управління ринку та оцінки земель, за перший місяць 2015 року в Україні від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та прав оренди на них бюджети вже поповнилися на 22,5 млн гривень: до місцевих бюджетів надійшло 22,4 млн грн, до Держбюджету України – 0,1 млн гривень.

 

Держземагентство

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ