ukenru

ЗЕМЛЯ 2020! Мораторій. Ринок землі. Що зробити ВЖЕ! Ціна. Іноземці. Переважне право. Як не втратити земельний банк: агрохолдинги, фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. АГРОЗМІНИ. Масиви. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! Детальніше...


12-13 грудня | Київ - ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ в 2020р. ЗАПУСК ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ. Відміна мораторію. Ринок землі. Набуття, захист, припинення прав на землю. Купівля, продаж, оренда (суборенда). Реєстрація. Плата за землю. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Японія надасть технічну допомогу в створенні Національної інфраструктури геопросторових даних


Японське агентство міжнародного співробітництва (JICA) надасть Україні технічну допомогу у створенні Національної інфраструктури геопросторових даних (НІГД). Відповідної домовленості досягнуто за результатами тритижневої місії представників JICA в Україні.
 
За підсумками візиту керівник моніторингової місії JICA в Україні Ясуда Томоюкі наголосив, що Проект буде наймасштабнішим за обсягами надання технічної допомоги від Японії Україні.
 
Базою для запровадження пілотного проекту в Україні обрано Фастівський район Київщини. У ході його реалізації здійснюватиметься аналіз роботи системи та буде створено платформу для успішного розширення НІГД на територію всієї України.
 
З українського боку за імплементацію проекту відповідатиме Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру. Як партнер JICA Держгеокадастр здійснюватиме координацію роботи з іншими структурами в Україні та з японськими експертами.
 
У ході візиту до Києва експерти JICA провели серію переговорів з керівниками Держгеокадастру, представниками інших центральних та місцевих органів влади, які будуть залучені до реалізації проекту.
 
 

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ