ukenru

ЗЕМЛЯ 2019/2020! Мораторій. Ринок землі. Ризики: агрохолдинги, малі/середні фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Переважне право. АГРОЗМІНИ. Масиви. Інвентаризація. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! (14-15 листопада, КИЇВ). Детальніше...


14-15 листопада, м.Київ. Семінар: "РИНОК ЗЕМЛІ! Хто скупить українські чорноземи? – шляхи, можливості, ризики. ВСІ ЗМІНИ в земельному законодавстві 2019-2020". Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Держгеокадастр працює над створенням національної мережі референцних станцій


В Україні буде створена система сучасних референцних станцій, яка забезпечить точність вимірів та визначення просторового знаходження об’єктів, зокрема – меж земельних ділянок
 
Проект реалізується в партнерстві з Картографічною службою Королівства Норвегія – StatensKartverket
 
Про аспекти реалізації проекту йшлося на зустрічі Голови Держгеокадастру Максима Мартинюка з представниками Картографічної служби Королівства Норвегія, в партнерстві з якою проводиться ця робота. 
 
На сьогодні в Україні немає єдиної геодезичної системи, що призводить до помилок в Державному земельному кадастрі та унеможливлює обмін референцними даними з сусідніми країнами – членами ЄС.
 
Сторони ведуть переговори про надання Норвегією біля 20 референцних станцій, на базі яких буде апробовуватись дієздатність системи. Згідно з умовами співробітництва, формується Керуючий комітет, який буде приймати всі менеджерські рішення стосовно реалізації проекту. Єдиним власником результатів проекту та поставок є Держгеокадастр. 
 
Наразі розробляється бізнес-план Проекту і прораховуються технічні механізми включення до системи станцій, які вже є в Україні, та станцій, про надання яких ведуться перемовини з іншими країнами, їх співставність та можливість інтеграції. Також, на думку експертів, є необхідність оновлення розробленої раніше карти майбутнього розташування станцій та іншої документації з урахуванням геополітичних та оборонних факторів.
 
Проекти двохсторонніх договорів мають бути напрацьовані до кінця червня. Термін опрацювання технічних характеристик станцій визначений 15 липня.

 

Держгеокадастр

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ