ukenru

ЗЕМЛЯ 2020! Мораторій. Ринок землі. Що зробити ВЖЕ! Ціна. Іноземці. Переважне право. Як не втратити земельний банк: агрохолдинги, фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. АГРОЗМІНИ. Масиви. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! Детальніше...


12-13 грудня | Київ - ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ в 2020р. ЗАПУСК ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ. Відміна мораторію. Ринок землі. Набуття, захист, припинення прав на землю. Купівля, продаж, оренда (суборенда). Реєстрація. Плата за землю. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Українські фахівці взяли участь у Міжнародній картографічній конференції


Українські фахівці взяли участь у Міжнародній картографічній конференції та 16-й Генеральній асамблеї Міжнародної картографічної асоціації в Ріо-де-Жанейро.
 
Держгеокадастр – серед учасників 27-ї Міжнародної картографічної  конференції та 16-ї Генеральної асамблеї Міжнародної картографічної асоціації (ICA), які проходили з 23 до 28 серпня 2015 року у Федеративній Республіці Бразилія. Делегацію Держгеокадастру очолив директор Департаменту міжнародної співпраці та ринку земель Держгеокадастру Ростислав Шманенко. Всього участь у заходах взяли делегати з 70-ти країн світу.
 
На засіданні Генеральної Асамблеї були внесені зміни до статуту ICA, обраний новий керівник асоціації – нідерландський професор Менно-Ян Краак та нові віце-президенти, а також визначене місце проведення наступної Генеральної Асамблеї в 2019 році – Японія.
 
У рамках конференції були представлені декілька сотень доповідей, згрупованих за тематичними сесіями, серед них – і від представника України. Також українська делегація презентувала Національну доповідь про розвиток  картографії в Україні та представила низку експонатів під час картографічної виставки.
 
 

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ