ukenru

ЗЕМЛЯ 2020! Мораторій. Ринок землі. Що зробити ВЖЕ! Ціна. Іноземці. Переважне право. Як не втратити земельний банк: агрохолдинги, фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. АГРОЗМІНИ. Масиви. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! Детальніше...


12-13 грудня | Київ - ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ в 2020р. ЗАПУСК ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ. Відміна мораторію. Ринок землі. Набуття, захист, припинення прав на землю. Купівля, продаж, оренда (суборенда). Реєстрація. Плата за землю. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Завершив роботу проект ЄС Твіннінг «Сприяння розвитку відкритого і прозорого ринку сільськогосподарських земель в Україні»


Бенефіціаром та реципієнтом проекту, який розпочався 8 січня 2014 року, виступала Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру. Проект реалізовувався консорціумом у складі Королівства Нідерланди, Федеративної Республіки Німеччина і Литовської Республіки.
 
В рамках проекту фахівці Держгеокадастру та європейські експерти, за підтримки Національного агентства України з питань державної служби, вивчали кращі практики та моделі функціонування ринку землі у Нідерландах, Німеччині та Литві, досліджуючи можливість імплементації їх елементів в Україні.
 
Провідні експерти ЄС консультували українську сторону з питань інституційного забезпечення земельних відносин в Україні і приведення національного законодавства у відповідність EUAcquis, а також надавали підтримку в поточних реформах, які реалізує Держгеокадастр: удосконалення та розширення функціоналу Державного земельного кадастру, переведення адміністративних послуг в електронний формат, підключення до ДЗК сторонніх користувачів, зокрема нотаріусів, підготовка інфраструктури для функціонування ринку землі.
 
В рамках проекту було розроблено посібники на навчальні матеріали, які дозволять забезпечити сталість результатів проекту у майбутньому. Зокрема, рекомендації європейських експертів будуть враховуватись при виконанні пріоритетних завдань, що стоять перед Держгеокдастром на поточний рік. Це, зокрема, детінізація використання земель, що перебувають у користуванні держпідприємств, запровадження транспарентності при передачі земель у власність чи користування, децентралізація функцій розпорядження землями сільгосппризначення та запровадження механізму ефективного контролю за використанням земель.
 
На підсумковій конференції з нагоди завершення проекту, яка відбувалась 28 січня 2015 року сторони презентували основні виклики та досягнення на шляху реформування земельної сфери України відповідно до кращих практик ЄС.
 
 

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ