ukenru

ЗЕМЛЯ 2019/2020! Мораторій. Ринок землі. Ризики: агрохолдинги, малі/середні фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Переважне право. АГРОЗМІНИ. Масиви. Інвентаризація. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! (14-15 листопада, КИЇВ). Детальніше...


14-15 листопада, м.Київ. Семінар: "РИНОК ЗЕМЛІ! Хто скупить українські чорноземи? – шляхи, можливості, ризики. ВСІ ЗМІНИ в земельному законодавстві 2019-2020". Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Держгеокадастр проведе інвентаризацію земельного фонду ПАТ «Укрзалізниця»


Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру і ПАТ «Укрзалізниця» 20 квітня 2016 року підписали Меморандум про співпрацю щодо впорядкування  земельного фонду підприємства.
 
За словами в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцова, така співпраця спрямована на якісне виконання робіт з упорядкування земельних ділянок та заощадження коштів товариства. 
 
За попередніми розрахунками, економія залізничної галузі від такої співпраці дозволить заощадити сотні мільйонів гривень. Раніше роботи з упорядкування земельних ділянок здійснювалися із залученням посередників, що призводило до додаткових витрат. Паралельно з цим виникали проблеми з якістю виконаної роботи та термінами.

 

Держгеокадастр

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ