ukenru
18-19.12.2018р. м.Київ, Семінар на тему: "ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ. ЗМІНИ з 1 січня 2019. Реєстрація прав на землю, на оренду. ПЛАТА ЗА ЗЕМЛЮ (оцінка. НОВИЙ порядок). Агрозміни. "Шахматка", лісосмуги, масиви земель - обмін ділянками. Землі колишніх КСП. СПОРИ. Судова практика". Детальніше...


"ЗЕМЛЯ 2019! Зміни з 1 січня 2019! (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Права. АГРОЗМІНИ. Шахматки. Польові дороги. Земельні масиви. Обмін. Невитребувані паї. Нерозподілені ділянки… Прощавай КСП. Рейдерство. Безпека. Судові новинки! НГО: плата з 20% до 300%!" (семінар 18-19 грудня, Київ)  Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Держгеокадастр уклав угоду про співпрацю з Картографічною службою Норвегії


Держгеокадастр та Картографічна служба Королівства Норвегія (Statens Kartverk) підписали низку угод про співпрацю у сфері геодезії, картографії, кадастру та земельних відносин. 
 
Зокрема, сторони уклали угоду в якій зафіксували основні заходи для реалізації Проекту «Інструменти для сталого управління земельними ресурсами в Україні». 
 
Від української сторони угоду підписала перший заступник Голови Держгеокадастру Людмила Шемелинець, від норвезької – директор з міжнародних сервісів Statens Kartverk  Хельге Онсруд.
 
У рамках Проекту передбачається створення Української державної постійно діючої мережі спостережень глобальних навігаційних супутникових систем (УПМ ГНСС) як сегменту Державної геодезичної мережі. Метою Проекту є, зокрема, покращення якості геодезичних вимірювань в Україні та подальша інтеграція України у Європейську геодезичну мережу.
 
Створення загальнонаціонального сервісу з точного визначення координат із використанням супутникових технологій матиме позитивний вплив на забезпечення безпеки власності, планування сталого землекористування та на управління земельними ресурсами в цілому. Це також є важливою частиною розвитку Національної інфраструктури геопросторових даних.
 
Проект буде реалізовуватися на кошти надані Міністерством закордонних справ Королівства Норвегія.

 

 

Держгеокадастр