ukenru
29-30 березня м.Київ, вул.Васильківська,17, Міжнародна науково-практична конференція «Системна взаємодія кадастрів: проблемні питання методологічного, інституційного та інформаційного забезпечення». Детальніше...


28-29.03.2019р. «ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ з 1 січня 2019! Практика застосування нових правил в питаннях - оренди, суборенди землі; - отримання та реєстрації прав на землю; - плати за землю; - операціях з сільськогосподарськими земельними паями. ЗЕМЕЛЬНІ СПОРИ». Детальніше...


28-29 березня, КИЇВ | 21 березня, ОДЕСА. "ЗЕМЛЯ 2019! Зміни з 1 січня 2019! (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Права. Переважне право. АГРОЗМІНИ. Масиви. Обмін. Шахматки. Польові дороги. Невитребувані паї. Нерозподілені ділянки. КСП немає. Рейдерство. Безпека. Суди. НГО: плата з 20% до 300%!"  Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Держгеокадастр уклав угоду про співпрацю з Картографічною службою Норвегії


Держгеокадастр та Картографічна служба Королівства Норвегія (Statens Kartverk) підписали низку угод про співпрацю у сфері геодезії, картографії, кадастру та земельних відносин. 
 
Зокрема, сторони уклали угоду в якій зафіксували основні заходи для реалізації Проекту «Інструменти для сталого управління земельними ресурсами в Україні». 
 
Від української сторони угоду підписала перший заступник Голови Держгеокадастру Людмила Шемелинець, від норвезької – директор з міжнародних сервісів Statens Kartverk  Хельге Онсруд.
 
У рамках Проекту передбачається створення Української державної постійно діючої мережі спостережень глобальних навігаційних супутникових систем (УПМ ГНСС) як сегменту Державної геодезичної мережі. Метою Проекту є, зокрема, покращення якості геодезичних вимірювань в Україні та подальша інтеграція України у Європейську геодезичну мережу.
 
Створення загальнонаціонального сервісу з точного визначення координат із використанням супутникових технологій матиме позитивний вплив на забезпечення безпеки власності, планування сталого землекористування та на управління земельними ресурсами в цілому. Це також є важливою частиною розвитку Національної інфраструктури геопросторових даних.
 
Проект буде реалізовуватися на кошти надані Міністерством закордонних справ Королівства Норвегія.

 

 

Держгеокадастр

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ ГРОМАДЯН

 

Партнери