Житомирщина: Центр земельного кадастру запроваджує нові види послуг

Створено: 26 листопада 2010

За інформацією, розміщеною на сайті Держкомзему, на теренах Житомирщини започатковується новий вид послуг – організація і проведення продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення на земельних торгах і аукціонах.

Вільні від забудови земельні ділянки державної та комунальної власності будуть надаватися в оренду або продаватися тільки через аукціон (відповідно до Постанови КМУ № 805 від 02.09.2010 року). "Поки що такі торги в області не проводилися, але найближчим часом ми візьмемо безпосередню участь у проведені земельних аукціонів", - говорить Віктор Торчук, директор департаменту забезпечення ведення державного земельного кадастру та інформаційних технологій Житомирської регіональної філії ДП «Центр ДЗК».


За його словами, в області вже відкрито 14 структурних підрозділів Житомирської регіональної філії ДП «Центр державного земельного кадастру», які займаються виробниц­твом та ще 23 підрозділи, які надають послуги з реєстрації. Виробничі підрозділи розробляють проекти відведення та зміни цільового призначення земельних ділянок, технічної документацій, проводять нормативно-грошову оцінку населених пунктів, експертну оцінку.
Планується найближчим часом відкрити ще 5 виробничих підрозділів в північних районах, щоб охопити більшість території, незабаром запрацюють представництва філії у таких містах як Малин, Овруч, Коростень.