ukenru

Круглий стіл «Проблеми малих та середніх сільгоспвиробників у галузі земельних відносин. Напрями вирішення»


Організатори: Асоціація «Земельна спілка України”, Аграрний союз України

(за підтримки проекту USAID АгроІнвест)

Дата проведення: 25 вересня 2015 року,

 

Час проведення: 16:00 – 18:00 (реєстрація учасників з 15:30)

 

Місце проведення: м. Київ, вул. Хрещатик 24, Міністерство аграрної політики та продовольства України, кім. 308

 

До участі в круглому столі в якості доповідачів запрошені:

 

Геннадій НОВІКОВ, голова Аграрного союзу України.    

 

Андрій КОШИЛЬ, президент Асоціації «Земельна спілка України», учасник Робочої групи по земельній реформі в рамках розроблення Стратегії розвитку сільського господарства та сільських територій на 2015-2020 роки.

 

Андрій МАРТИН, експерт у галузі земельних відносин, землеустрою, оцінки землі, розробник багатьох нормативних документів у сфері земельних відносин, спікер Робочої групи по земельній реформі в рамках розроблення Стратегії розвитку сільського господарства та сільських територій на 2015-2020 роки,  завідувачкафедри землевпорядного проектування Національного університету біоресурсів і природокористування України, доктор економічних наук.

 

Сергій БІЛЕНКО , експерт у сфері правового регулювання земельних відносин, розробник багатьох законодавчих актів у сфері земельних відносин, учасник Робочої групи по земельній реформі в рамках розроблення Стратегії розвитку сільського господарства та сільських територій на 2015-2020 роки, помічник-консультант народного депутата України.

 

Анна НАГНИБІДА, начальник юридичного департаменту Асоціації «Земельна спілка України.

 

Також у конференції візьмуть участь інші провідні землевпорядники, науковці, фахівці земельного права, представники державних органів і органів місцевого самоврядування.

 

До обговорення пропонуються такі питання:

- які проблеми земельного законодавства є вадою для агровиробників?

- як можна оцінити результати земельної реформи, яка проводиться в Україні?

- обговорення положень Єдиної комплексної стратегії розвитку сільського господарства і сільських територій в Україні на 2015-2020 роки.

- як впровадження положень Єдиної комплексної стратегії розвитку сільського господарства і сільських територій в Україні на 2015-2020 роки вплине на діяльність малих та середніх сільгоспвиробників?

- чи стане ринок сільськогосподарських земель поштовхом для розвитку села?

- що має зробити держава для того, щоб спростити оформлення сільськогосподарських земель?

- яку модель регулювання обороту сільськогосподарських земель має впровадити українська держава — вільний обіг земель чи жорстке державне регулювання?

 

Реєстрація обов'язкова:

(044) 384-08-66, 384-08-68, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ ГРОМАДЯН

 

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ