ukenru

26-27.09.2019р. «ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ - 2019! Практика застосування нових правил в питаннях - ОРЕНДИ, СУБоренди землі; - отримання та реєстрації прав на землю; - плати за землю; - операціях з земельними паями. ЗЕМЕЛЬНІ СПОРИ. Ринок землі – які перспективи». Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Науково - практична конференція "МІЛЬЙОНЕР З ГОРІШКУ"


«Українська горіхова Асоціація» проводить 25 березня 2016 року у Дніпропетровську науково - практичну конференцію, присвячену розвитку горіхового садівництва. З кожних 5 га горіхового саду можна отримувати прибуток в 1 мільйон гривень на рік. 
 
Горіховий бізнес в Україні надалі динамічно розвивається. За оцінками фахівців, горіх і фундук - одні з найбільш перспективних і рентабельних культур для сучасного садівництва України. Збір горіхів з одного гектару займаної площі в декілька разів перевищує прибутковість від збору основних сільськогосподарських культур, крім того є постійним джерелом надходження валютних коштів.
 
На конференції висвітлюється практика створення горіхових садів, економіка посадки та утримання горіхових садів, розглядаються питання як правильно спроектувати горіховий сад, оформити землю під сад, підвищити врожайність та рентабельність садів за допомогою ущільнюючих  насаджень у міжряддях, інформація про  обладнання  та механізми для переробки горіху, відбудеться практична посадка сортових саджанців грецького горіха. 
 
Відведено час для надання консультацій з практичних питань. Консультації проводять ведучі фахівці Академії аграрних наук Україні, передові садівники та селекціонери горіховоди. Буде проведено практичний майстер-клас з посадки сертифікованих саджанців.
 
Конференція відбудеться 25.03.16р. з 10.00 до 18.00  за адресою: 
м. Дніпропетровськ, вул. Ворошилова, 25, актова зала Дніпропетровського аграрно-економічного університету.
Реєстрація учасників конференції  9.00-10.00
 
Участь у конференції оплатна. 
 
Попередню реєстрацію можна здійснити по E-mail: 
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   
 
Довідки за телефонами:  
тел: 067-534.36.36;  095-681.29.19 Пётр Николаевич Крюков, 
тел: 067-630.03.45;  067-573.09.85 Александр Анатольевич Незнайко
 

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ ГРОМАДЯН

 

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ