ukenru
У комунальну власність повернуто земельну ділянку водного фонду площею майже 15 га


У 2011 році рішенням сесії сільської ради у тимчасове безоплатне користування одній із неприбуткових громадських організацій передано землі водного фонду площею 14,7 га, що знаходиться в межах села Чотирбоки Шепетівського району.
 
У порушення вимог Водного кодексу України земельну ділянку вартістю понад 3 млн грн передано громадській організації для здійснення спортивної риболовлі та риборозведення без оформлення договору оренди.
 
Внаслідок цього місцевий бюджет та територіальна громада недоотримували значну суму коштів, які могли надійти від платного користування об’єктом.
 
Враховуючи ці порушення, Шепетівська місцева прокуратура звернулась до суду з вимогами визнати договір тимчасового безоплатного користування земельною ділянкою водного фонду недійсним та припинити його дію на майбутнє.
 
В ході розгляду справи господарським судом Хмельницької області відповідачами договірні відносини припинено у добровільному порядку та земельну ділянку водного фонду площею майже 15 га та вартістю понад 3 млн грн повернуто її власнику.