ukenru
ЗЕМЛЯ 2018! (Суб)Оренда. Договори. Права. Реєстрація. ДЗК. Нові повноваження рад. Передача землі ОТГ. Електронні торги. Рейдерські атаки. Безпека. Судові новинки (8422 стор.!)  Детальніше...

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

У комунальну власність повернуто земельну ділянку водного фонду площею майже 15 га


У 2011 році рішенням сесії сільської ради у тимчасове безоплатне користування одній із неприбуткових громадських організацій передано землі водного фонду площею 14,7 га, що знаходиться в межах села Чотирбоки Шепетівського району.
 
У порушення вимог Водного кодексу України земельну ділянку вартістю понад 3 млн грн передано громадській організації для здійснення спортивної риболовлі та риборозведення без оформлення договору оренди.
 
Внаслідок цього місцевий бюджет та територіальна громада недоотримували значну суму коштів, які могли надійти від платного користування об’єктом.
 
Враховуючи ці порушення, Шепетівська місцева прокуратура звернулась до суду з вимогами визнати договір тимчасового безоплатного користування земельною ділянкою водного фонду недійсним та припинити його дію на майбутнє.
 
В ході розгляду справи господарським судом Хмельницької області відповідачами договірні відносини припинено у добровільному порядку та земельну ділянку водного фонду площею майже 15 га та вартістю понад 3 млн грн повернуто її власнику.