ukenru
ЗЕМЛЯ 2018! (Суб)Оренда. Договори. Права. Реєстрація. ДЗК. Нові повноваження рад. Передача землі ОТГ. Електронні торги. Рейдерські атаки. Безпека. Судові новинки (8422 стор.!)  Детальніше...

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

З незаконного користування вимагають повернути майже 10 га лісу на Київщині


На підставі державного акту одним із товариств оформлено право власності на земельну ділянку загальною площею майже 10 га, розташовану в адміністративних межах Головурівської сільської ради Бориспільського району Київської області.
 
Однак, вказана земельна ділянка повністю накладається на землі, які належать на праві постійного користування ДП «Бориспільське лісове господарство». Крім того, земельна ділянка не вилучалась у встановленому законом порядку зі складу земель лісового фонду.
 
Таким чином, зазначені землі, в силу положень Земельного кодексу України та Лісового кодексу України, належать до земель державної власності лісогосподарського призначення та повинні використовуватись для ведення лісового господарства в порядку, визначеному Лісовим кодексом України.
 
Реагуючи на виявлені порушення, Бориспільською місцевою прокуратурою до суду пред’явлено позов про визнання недійсним державного акту на право власності та витребування земельної ділянки на користь держави.