ukenru
Державі повернули 323 га землі військового полігону вартістю майже 9 млн грн


На початку серпня реально виконано кілька рішень господарського суду Одеської області про повернення державі земель Тарутинського загальновійськового полігону.
 
Сторонами виконавчого провадження підписано акти прийому-передачі у власність Міністерства оборони України земельних ділянок військового полігону загальною площею 323 га (23, 50, 100, 150 га) вартістю 9 млн грн.
 
Нагадаємо, що раніше, у червні 2017 року господарським судом задоволено 4 позови військової прокуратури в інтересах держави в особі Міноборони України та Білгород-Дністровської КЕЧ району до Тарутинської РДА Одеської області та фермерських господарств.
 
Рішеннями суду визнано недійсним та скасовано розпорядження вищевказаної райдержадміністрації, якими у 2012 році незаконно вилучено землі військового відомства та надано їх в оренду приватним підприємствам для вирощування сільськогосподарських культур.
 
Окрім того, на даний час військовою прокуратурою вживаються дії щодо реального виконання ще одного судового рішення про повернення у власність Міноборони 180 га земель Тарутинського полігону вартістю 5 млн грн.
 
Військовою прокуратурою і надалі буде проводиться принципова послідовна робота щодо повернення у власність військового відомства земель оборони.