ukenru
18-19.12.2018р. м.Київ, Семінар на тему: "ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ. ЗМІНИ з 1 січня 2019. Реєстрація прав на землю, на оренду. ПЛАТА ЗА ЗЕМЛЮ (оцінка. НОВИЙ порядок). Агрозміни. "Шахматка", лісосмуги, масиви земель - обмін ділянками. Землі колишніх КСП. СПОРИ. Судова практика". Детальніше...


"ЗЕМЛЯ 2019! Зміни з 1 січня 2019! (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Права. АГРОЗМІНИ. Шахматки. Польові дороги. Земельні масиви. Обмін. Невитребувані паї. Нерозподілені ділянки… Прощавай КСП. Рейдерство. Безпека. Судові новинки! НГО: плата з 20% до 300%!" (семінар 18-19 грудня, Київ)  Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Викрили колосальні махінації з земельними ділянками на узбережжі Азовського моря


Встановлено, що в 2009 році на підставі виданих головою Якимівської районної державної адміністрації незаконних розпоряджень, у власність 39 громадян нібито для ведення особистого селянського господарства передано 41 земельну ділянку загальною площею 70,87 га, що розташовані на косах Федотова (на півострові Бірючий)  та Пересип на землях Кирилівської селищної ради Якимівського району Запорізької області у межах прибережної захисної смуги Азовського моря, безпосередньо біля урізу води.
 
У подальшому вказані земельні ділянки за договорами дарування були відчужені на користь пов’язаних між собою юридичних осіб, де в теперішній час розташовані незаконні будівлі під відпочинок та розважальні заклади.
 
Внаслідок вказаних незаконних дій зловмисника з власності держави вибули цінні земельні ділянки, вартість яких, перевищує 71 мільйон грн.
 
Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває, на земельні ділянки, що незаконно вибули з власності держави, накладено арешт, колишньому посадовцю загрожує до шести років позбавлення волі.
 
Робота органів прокуратури на вказаному напрямку буде продовжена, кримінальні провадження за фактами зловживань у земельній сфері перебувають на особистому контролі прокурора Запорізької області Валерія Романова.