ukenru
18-19.12.2018р. м.Київ, Семінар на тему: "ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ. ЗМІНИ з 1 січня 2019. Реєстрація прав на землю, на оренду. ПЛАТА ЗА ЗЕМЛЮ (оцінка. НОВИЙ порядок). Агрозміни. "Шахматка", лісосмуги, масиви земель - обмін ділянками. Землі колишніх КСП. СПОРИ. Судова практика". Детальніше...


"ЗЕМЛЯ 2019! Зміни з 1 січня 2019! (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Права. АГРОЗМІНИ. Шахматки. Польові дороги. Земельні масиви. Обмін. Невитребувані паї. Нерозподілені ділянки… Прощавай КСП. Рейдерство. Безпека. Судові новинки! НГО: плата з 20% до 300%!" (семінар 18-19 грудня, Київ)  Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Підлягає поверненню у власність держави майже 600 га земель лісового фонду


Одеським апеляційним господарським судом підтверджено законність вимог прокуратури Миколаївської області щодо повернення у розпорядження держави земельної ділянки лісогосподарського призначення площею майже 600 га вартістю 12 млн грн, яку незаконно було надано у користування товариству.
 
У 2013 та 2014 роках колишнім керівником державного підприємства «Володимирівське лісове господарство» замість заліснення земель та збільшення державного лісового фонду, під виглядом договору про спільну діяльність фактично передано в оренду місцевому сільгоспвиробнику зазначену ділянку для ведення товарного сільського виробництва.
 
При цьому органом, уповноваженим на передачу зазначеної земельної ділянки у користування іншим особам для сільськогосподарських потреб, є Кабінет Міністрів України, котрим згода на її передачу не надавалась.
 
Зважаючи на виявлені порушення, прокуратурою області, за погодженням з Генеральною прокуратурою України, у червні 2017 року до господарського суду пред’явлено позов в інтересах держави в особі Кабінету Міністрів України про визнання недійсним зазначеного договору та зобов’язання суб’єкта господарювання повернути цю землю у розпорядження держави, який був задоволений у повному обсязі.