ukenru
27-28 лютого 2018р., в м.Київ семінар «Земельні відносини 2018! Оренда, договори (вплив нових процесуальних кодексів), реєстрація, спори, плата за землю. Судові новинки. Сільгосп землі. Захист від рейдерства». Детальніше...


27-28 лютого, Київ, семінар "Земельні відносини в 2018! (Суб)ОРЕНДА ЗЕМЛІ. Нові Закони - нові правила!  Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Господарське товариство самовільно зайняло та засіяло соєю землі запасу та резерву


Ковельська місцева прокуратура звернулася до Господарського суду області  з позовом в інтересах держави в особі Головного управління держгеокадастру у Волинській області до одного з господарських товариств, аби повернути самовільно зайняту підприємством земельну ділянку площею близько 40 га.
 
У ході здійснення процесуального керівництва досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні прокурори з'ясували, що господарське товариство самовільно зайняло та засіяло соєю ці землі запасу та резерву сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів Ладинської сільської ради Любомльського району, чим завдало шкоди державі на суму близько 40 тис. грн.
 
На захист інтересів держави стала прокуратура. Відтак в суді прокурори вимагатимуть звільнення самовільно зайнятих земель та відшкодування державі завданої підприємством шкоди.