ukenru
18-19.12.2018р. м.Київ, Семінар на тему: "ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ. ЗМІНИ з 1 січня 2019. Реєстрація прав на землю, на оренду. ПЛАТА ЗА ЗЕМЛЮ (оцінка. НОВИЙ порядок). Агрозміни. "Шахматка", лісосмуги, масиви земель - обмін ділянками. Землі колишніх КСП. СПОРИ. Судова практика". Детальніше...


"ЗЕМЛЯ 2019! Зміни з 1 січня 2019! (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Права. АГРОЗМІНИ. Шахматки. Польові дороги. Земельні масиви. Обмін. Невитребувані паї. Нерозподілені ділянки… Прощавай КСП. Рейдерство. Безпека. Судові новинки! НГО: плата з 20% до 300%!" (семінар 18-19 грудня, Київ)  Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Судитимуть сільського голову, який обвинувачується у самовільному захопленні земельних ділянок


Встановлено, що чоловік, будучи засновником та співвласником приватного сільськогосподарського підприємства, не маючи правовстановлюючих документів, у порушення вимог чинного законодавства самовільно зайняв 16 земельних ділянок загальною площею понад 400 га.
 
Вказані землі впродовж 2013-2016 років він обробляв силами створеного товариства з обмеженою відповідальністю та отримував дохід.
 
У 2015 році його обрали сільським головою ради, на території якої знаходилися самовільно зайняті земельні ділянки. Через заборону суміщення представницьких функцій з підприємницькою діяльністю він звільнився з посади директора вказаного підприємства, зберігаючи реальну можливість впливу на його господарську діяльність та отримання дивідендів від її результатів через свою доньку - співвласницю сільгосппідприємства.
 
Відповідно до розрахунку розміру збитків, спричинених самовільним зайняттям 16 земельних ділянок, державі завдано значну матеріальну шкоду на суму понад 650 тис грн.
 
Наразі обвинувальний акт прокуратурою затверджено та скеровано до суду для розгляду по суті.