ukenru
18-19.12.2018р. м.Київ, Семінар на тему: "ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ. ЗМІНИ з 1 січня 2019. Реєстрація прав на землю, на оренду. ПЛАТА ЗА ЗЕМЛЮ (оцінка. НОВИЙ порядок). Агрозміни. "Шахматка", лісосмуги, масиви земель - обмін ділянками. Землі колишніх КСП. СПОРИ. Судова практика". Детальніше...


"ЗЕМЛЯ 2019! Зміни з 1 січня 2019! (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Права. АГРОЗМІНИ. Шахматки. Польові дороги. Земельні масиви. Обмін. Невитребувані паї. Нерозподілені ділянки… Прощавай КСП. Рейдерство. Безпека. Судові новинки! НГО: плата з 20% до 300%!" (семінар 18-19 грудня, Київ)  Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

9 га пляжу в селі Коблеве підлягає поверненню державі


Господарський суд Миколаївської області підтримав позицію прокуратури області, задовольнивши позов першого заступника прокурора області про дострокове розірвання договору оренди земельної ділянки державного лісового фонду площею близько 9 га вартістю майже 8 млн грн, розташованої у пляжній зоні с.Коблеве, та повернення її державі.
 
Приватному підприємству «ААС» на підставі договору передано у користування зазначену лісову ділянку, розташовану в пляжній зоні с. Коблеве, для рекреаційних цілей – надання пляжних послуг. У порушення вимог законодавства та умов договору підприємство уклало договори про спільне користування ділянкою, що надало можливість незаконно забудувати лісову ділянку капітальними об’єктами нерухомості та оформити право власності на них.
 
Окрім того, вказаним підприємством у порушення умов договору не здійснювалось систематичне прибирання пляжної території та підтримання її у стані, необхідному для забезпечення рекреаційних та оздоровчих цілей.
 
З урахуванням того, що органи контролю та постійний користувач лісової ділянки - державне підприємство «Очаківське лісомисливське господарство» при наявності таких порушень бездіяли, прокуратурою області вжито рішучих заходів до дострокового розірвання договору тимчасового користування цією ділянкою. Зазначене питання також перебувало на контролі керівництва Генеральної прокуратури України.
 
Відтак, завдяки прокуратурі достроково припинено користування лісовою ділянкою підприємством та зобов’язано останнього повернути її ДП «Очаківське лісомисливське господарство», що забезпечить можливість подальшого використання лісової ділянки виключно для цілей, обумовлених призначенням.