ukenru
18-19.12.2018р. м.Київ, Семінар на тему: "ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ. ЗМІНИ з 1 січня 2019. Реєстрація прав на землю, на оренду. ПЛАТА ЗА ЗЕМЛЮ (оцінка. НОВИЙ порядок). Агрозміни. "Шахматка", лісосмуги, масиви земель - обмін ділянками. Землі колишніх КСП. СПОРИ. Судова практика". Детальніше...


"ЗЕМЛЯ 2019! Зміни з 1 січня 2019! (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Права. АГРОЗМІНИ. Шахматки. Польові дороги. Земельні масиви. Обмін. Невитребувані паї. Нерозподілені ділянки… Прощавай КСП. Рейдерство. Безпека. Судові новинки! НГО: плата з 20% до 300%!" (семінар 18-19 грудня, Київ)  Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Визнано недійними державні акти, якими змінено цільове призначення сільськогосподарських земель площею майже 20 га


В Київській області у ході розслідування кримінального провадження за фактом підроблення розпорядження обласної державної адміністрації, установлено факт незаконної зміни цільового призначення земельних ділянок.
 
Так, громадянин на підставі підробленого розпорядження обласної державної адміністрації, отримав державні акти на право власності на земельні ділянки площею майже 20 га зі зміненим цільовим призначенням із земель товарного сільськогосподарського виробництва на землі промислового виробництва для подальшого розміщення на них промислово-логістичного центру. 
 
Однак, відповідно до Земельного кодексу України не допускається зміна цільового призначення земельних ділянок, які перебувають у власності громадян, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, оскільки незаконна зміна цільового призначення земель призводить до нераціонального їх використання.
 
Реагуючи на виявлені порушення, прокуратурою Київської області заявлено позов про визнання недійсними державних актів на право власності на земельні ділянки зі зміненим цільовим призначенням загальною площею майже 19 га, який судом задоволено у повному обсязі.
 
Досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом підроблення розпорядження обласної державної адміністрації триває.