ukenru
18-19.12.2018р. м.Київ, Семінар на тему: "ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ. ЗМІНИ з 1 січня 2019. Реєстрація прав на землю, на оренду. ПЛАТА ЗА ЗЕМЛЮ (оцінка. НОВИЙ порядок). Агрозміни. "Шахматка", лісосмуги, масиви земель - обмін ділянками. Землі колишніх КСП. СПОРИ. Судова практика". Детальніше...


"ЗЕМЛЯ 2019! Зміни з 1 січня 2019! (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Права. АГРОЗМІНИ. Шахматки. Польові дороги. Земельні масиви. Обмін. Невитребувані паї. Нерозподілені ділянки… Прощавай КСП. Рейдерство. Безпека. Судові новинки! НГО: плата з 20% до 300%!" (семінар 18-19 грудня, Київ)  Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

До комунальної власності міста Хмельницького повернуто 1,2 тис кв м землі, розміщеної в зоні природно-заповідного фонду


Завдяки вжитим заходам представницького характеру вдалось зберегти цілісність скверу імені Тараса Шевченка у місті Хмельницькому.
 
У 2013 році на підставі рішення сесії міської ради, без проведення земельних торгів, з одним із товариств укладено договір про передачу у користування 1,2 тис кв м землі, розташованої по вул. Володимирській, 58/2 в обласному центрі на території парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «сквер імені Т. Г. Шевченка».
 
Ділянка надавалась для будівництва торговельного приміщення з підземною парковкою. Діючи на захист інтересів держави, Хмельницька місцева прокуратура звернулась до суду з позовними вимогами про визнання рішення ради та договору оренди земельної ділянки недійсними.
 
За принципової позиції Генеральної прокуратури України при розгляді касаційної скарги відповідача постановою Вищого господарського суду України від 07.11.2017 позицію прокуратури підтримано та рішення Рівненського апеляційного господарського суду, якими позов прокурора задоволено, залишено в силі.