ukenru
27-28 лютого 2018р., в м.Київ семінар «Земельні відносини 2018! Оренда, договори (вплив нових процесуальних кодексів), реєстрація, спори, плата за землю. Судові новинки. Сільгосп землі. Захист від рейдерства». Детальніше...


27-28 лютого, Київ, семінар "Земельні відносини в 2018! (Суб)ОРЕНДА ЗЕМЛІ. Нові Закони - нові правила!  Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Землі чорноморського узбережжя вартістю майже 2 млн грн повернуто законним власникам


Вжито заходів щодо перереєстрації 7 земельних ділянок загальною площею близько 1,5 га вартістю майже 2 млн грн, які знаходяться на узбережжі Чорного моря в межах зони відпочинку «Коблево».
 
Судом задоволено позови прокурора до Коблівської сільської ради та громадян, яким незаконно надано у приватну власність зазначені земельні ділянки для індивідуального дачного будівництва.
 
З метою реального виконання рішень суду, місцевою прокуратурою ініційовано питання про реєстрацію права власності на землю за державою та територіальною громадою. На даний час вказані земельні ділянки повернуті з незаконного володіння, про що у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно зроблено відповідні записи.
 
Загалом, упродовж поточного року завдяки прокуратурі Миколаївщини забезпечено реальне виконання судових рішень на загальну суму понад 76 млн грн.