ukenru
15-16.11.2018р. «ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ - 2018/2019». Договори. Реєстрація. ЗАКОН щодо колективних земель. ЗМІНИ для аграріїв. Проектні польові дороги, лісосмуги, зем.масив – (суб)оренда, обмін. НГО новий порядок. Земельні СПОРИ. РЕЙДЕРСТВО. Судова ПРАКТИКА. Детальніше...


15-16 листопада, КИЇВ, Семінар на тему "ЗЕМЛЯ 2019! (Суб)Оренда. Договори. Права. Реєстрація. АГРОЗМІНИ. Шахматки. Польові дороги. Земельні масиви. Обмін в масиві. Невитребувані паї. Нерозподілені ділянки… Прощавай КСП. Рейдерські атаки. Безпека. Судові новинки! Новий порядок НГО: плата може збільшитись з 20% до 300%! Детальніше...

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Землі чорноморського узбережжя вартістю майже 2 млн грн повернуто законним власникам


Вжито заходів щодо перереєстрації 7 земельних ділянок загальною площею близько 1,5 га вартістю майже 2 млн грн, які знаходяться на узбережжі Чорного моря в межах зони відпочинку «Коблево».
 
Судом задоволено позови прокурора до Коблівської сільської ради та громадян, яким незаконно надано у приватну власність зазначені земельні ділянки для індивідуального дачного будівництва.
 
З метою реального виконання рішень суду, місцевою прокуратурою ініційовано питання про реєстрацію права власності на землю за державою та територіальною громадою. На даний час вказані земельні ділянки повернуті з незаконного володіння, про що у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно зроблено відповідні записи.
 
Загалом, упродовж поточного року завдяки прокуратурі Миколаївщини забезпечено реальне виконання судових рішень на загальну суму понад 76 млн грн.