ukenru
18-19.12.2018р. м.Київ, Семінар на тему: "ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ. ЗМІНИ з 1 січня 2019. Реєстрація прав на землю, на оренду. ПЛАТА ЗА ЗЕМЛЮ (оцінка. НОВИЙ порядок). Агрозміни. "Шахматка", лісосмуги, масиви земель - обмін ділянками. Землі колишніх КСП. СПОРИ. Судова практика". Детальніше...


"ЗЕМЛЯ 2019! Зміни з 1 січня 2019! (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Права. АГРОЗМІНИ. Шахматки. Польові дороги. Земельні масиви. Обмін. Невитребувані паї. Нерозподілені ділянки… Прощавай КСП. Рейдерство. Безпека. Судові новинки! НГО: плата з 20% до 300%!" (семінар 18-19 грудня, Київ)  Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Вимагають повернути державі з незаконного володіння громадянина майже 10 га земель державного підприємства Інституту садівництва НААН України


Головним управлінням Держземагентства у Київській області без погодження директора державного підприємства, яке є користувачем земель у межах Чабанівської селищної ради, припинено право постійного користування земельною ділянкою державної власності площею майже 10 га. 
 
У подальшому, за рахунок зазначених земель наказами Головного управління Держземагентства у Київській області передано у приватну власність ряду громадян земельні ділянки, які через низку цивільно-правових угод опинилися у власності однієї фізичної особи. 
 
Таким чином, зазначені земельні ділянки вибули з державної власності всупереч вимог земельного законодавства поза волею землекористувача, який перебуває у віданні Національної академії аграрних наук України. 
 
Займаючи принципову та непохитну позицію щодо захисту сільськогосподарських угідь від необґрунтованого їх вилучення для інших потреб, прокуратурою Київської області пред’явлено позов про визнання недійсними наказів та витребування на користь держави майже 10 га земель. 
 
Крім цього, за вказаними обставинами, які призвели до вибуття зазначених земель з державної власності триває досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 358 (використання завідомо підробленого документа) КК України.