ukenru
14-15 лютого, КИЇВ, Семінар на тему "ЗЕМЛЯ 2019! Зміни з 1 січня 2019! (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Права. Переважне право. АГРОЗМІНИ. Масиви земель. Обмін. Шахматки. Польові дороги.  Невитребувані паї. Нерозподілені ділянки… Прощавай КСП. Рейдерство. Безпека. Судові новинки! НГО: плата з 20% до 300%!"  Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Через суд вимагають від підприємця сплатити 137 тис грн боргу до місцевого бюджету за користування землею


Коростенською місцевою прокуратурою в інтересах територіальної громади заявлено позов про стягнення збитків, завданих унаслідок  тривалого користуванням без правовстановлюючих документів землею комунальної власності.
 
Установлено, що у 2011 році Коростенська міська рада уклала із приватним підприємцем терміном на три роки договір оренди земельної ділянки площею 0,05 га, що у центрі м. Коростень, для комерційної діяльності – забезпечення функціонування кафе-бару.
 
Однак по закінченні зазначеного терміну підприємець не продовжив дію попереднього договору оренди і не уклав нового, а продовжив використовувати ділянку землі комунальної власності.
 
До того ж, починаючи із березня 2015 року, користувач не сплачував відповідної плати за землю. Унаслідок таких протиправних дій перед місцевим бюджетом накопичився борг на суму 137 тис грн.
 
На даний час позов перебуває на розгляді у Коростенському міськрайонному суді.