ukenru
15-16 листопада, КИЇВ, Семінар на тему "ЗЕМЛЯ 2019! (Суб)Оренда. Договори. Права. Реєстрація. АГРОЗМІНИ. Шахматки. Польові дороги. Земельні масиви. Обмін в масиві. Невитребувані паї. Нерозподілені ділянки… Прощавай КСП. Рейдерські атаки. Безпека. Судові новинки! Новий порядок НГО: плата може збільшитись з 20% до 300%! Детальніше...

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

У державну власність реально повернуто особливо цінні землі Чорного моря вартістю понад 1,2 млн грн


Забезпечено повне виконання судового рішення, яким задоволено позовні вимоги першого заступника прокурора Миколаївської області про скасування правовстановлюючих документів на право власності та витребування у власність держави особливо цінних земель державного лісового фонду площею 0,27 га вартістю понад 1,2 млн грн, розташованих в межах прибережної захисної смуги Чорного моря. 
 
У липні 2017 року Березанським районним судом підтверджено факт незаконного відводу рішенням Коблівської сільської ради у приватну власність земельної ділянки, яка відповідно до вимог законодавства має перебувати у державній власності та призначена для задоволення рекреаційних потреб громадян.
 
На сьогодні правовстановлюючі документи на землю скасовані, ділянку витребувано у власність держави, а державним реєстратором внесено до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно відповідні відомості.