ukenru
15-16 листопада, КИЇВ, Семінар на тему "ЗЕМЛЯ 2019! (Суб)Оренда. Договори. Права. Реєстрація. АГРОЗМІНИ. Шахматки. Польові дороги. Земельні масиви. Обмін в масиві. Невитребувані паї. Нерозподілені ділянки… Прощавай КСП. Рейдерські атаки. Безпека. Судові новинки! Новий порядок НГО: плата може збільшитись з 20% до 300%! Детальніше...

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

З 2015 року підприємство несвоєчасно та не в повному обсязі сплачувало орендну плату за землю


Рішенням господарського суду Дніпропетровської області задоволено позовну заяву Криворізької місцевої прокуратури № 2 в інтересах держави в особі Криворізької районної державної адміністрації до товариства з обмеженою відповідальністю про дострокове розірвання договору оренди та повернення земельної ділянки рекреаційного призначення вартістю майже 1 млн грн.
 
У 2005 році між Криворізькою районною державною адміністрацією та вказаним товариством укладено договір оренди земельної ділянки площею понад 3 га на території Лозуватської сільської ради Криворізького району для обслуговування мотеля-кемпінгу строком на 20 років. 
 
Проте з 2015 року підприємство несвоєчасно та не в повному обсязі сплачувало орендну плату за землю, чим порушило норми Земельного кодексу України та умови укладеного договору.
 
За втручання прокуратури вказаний договір оренди розірвано, земельну ділянку повернуто територіальній громаді.