ukenru
15-16.11.2018р. «ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ - 2018/2019». Договори. Реєстрація. ЗАКОН щодо колективних земель. ЗМІНИ для аграріїв. Проектні польові дороги, лісосмуги, зем.масив – (суб)оренда, обмін. НГО новий порядок. Земельні СПОРИ. РЕЙДЕРСТВО. Судова ПРАКТИКА. Детальніше...


15-16 листопада, КИЇВ, Семінар на тему "ЗЕМЛЯ 2019! (Суб)Оренда. Договори. Права. Реєстрація. АГРОЗМІНИ. Шахматки. Польові дороги. Земельні масиви. Обмін в масиві. Невитребувані паї. Нерозподілені ділянки… Прощавай КСП. Рейдерські атаки. Безпека. Судові новинки! Новий порядок НГО: плата може збільшитись з 20% до 300%! Детальніше...

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Попереджена забудова зелених зон у місті Миколаєві


Одеським апеляційним адміністративним судом 30 січня 2018 року підтверджено законність та обґрунтованість постанови Миколаївського окружного адміністративного суду про задоволення позову першого заступника прокурора Миколаївської області про визнання протиправним і скасування рішення Миколаївської міської ради від 11.08.2016 №6/3 «Про затвердження Плану зонування території міста Миколаєва».

Оскарженим рішенням міської ради фактично було змінено функціональне використання деяких територій міста Миколаєва, що створювало передумови для незаконної забудови зелених зон міста та їх відчуження у приватну власність фізичних і юридичних осіб.

Так, зазначеним рішенням Миколаївської міської ради територію, так званий «Маяк», деякі зони зелених насаджень, озеленені території, розташовані уздовж прибережної захисної смуги річки Південний Буг, віднесено до зон житлової, громадської та іншої забудови.

Таким чином, з моменту проголошення рішення суду апеляційної інстанції рішення Миколаївської міської ради про визнання протиправним та скасування рішення № 6/3 від 11.08.2016 «Про затвердження Плану зонування території міста Миколаєва» визнано незаконним та втратило чинність.

Відтак, завдяки прокуратурі попереджена подальша забудова зелених зон у місті Миколаєві та сподіваємося, що зазначене сприятиме збереженню зелених територій нашого міста та не дозволить хаотично та безконтрольно їх забудовувати.


Прокуратура Миколаївської області