ukenru
27-28 лютого 2018р., в м.Київ семінар «Земельні відносини 2018! Оренда, договори (вплив нових процесуальних кодексів), реєстрація, спори, плата за землю. Судові новинки. Сільгосп землі. Захист від рейдерства». Детальніше...


27-28 лютого, Київ, семінар "Земельні відносини в 2018! (Суб)ОРЕНДА ЗЕМЛІ. Нові Закони - нові правила!  Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Використання лісової земельної ділянки та встановлення довкола неї паркану здійснено з порушенням норм чинного законодавства


У 2012 році Київською обласною державною адміністрацією родичу колишнього віце-прем’єр-міністра України надано у довгострокове тимчасове користування лісову ділянку загальною площею понад 19 га для культурно-оздоровчих та рекреаційних цілей на території Дмитрівської сільської ради Києво-Святошинського району. Вказані лісові землі перебували у користуванні ДП «Київське лісове господарство».

Використання спірної лісової земельної ділянки та встановлення довкола неї паркану здійснено з порушенням норм чинного законодавства, так як тимчасовий землекористувач, в установленому порядку не набув статусу суб’єкта господарювання, жодних послуг на отриманій в користування лісовій ділянці для культурно-оздоровчих та рекреаційних цілей не надавав, у зв’язку з чим і не міг на такій ділянці зводити тимчасові будівлі та споруди.

Реагуючи на вказані порушення, прокуратура Київщини звернулася до суду з вимогою про розірвання договору та повернення земельної ділянки у користування ДП «Київське лісове господарство» у придатному для використання стані, демонтувавши паркан.

Завдяки наполегливості та принциповій позиції прокуратури Київської області в апеляційній інстанції задоволено позов прокуратури області про розірвання договору про довгострокове тимчасове користування лісовою ділянкою площею понад 19 га та зобов’язання повернути лісову ділянку у користування ДП «Київське лісове господарство» у придатному для використання стані, демонтувавши встановлений залізобетонний паркан.


Прокуратура Київської області