ukenru
18-19.12.2018р. м.Київ, Семінар на тему: "ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ. ЗМІНИ з 1 січня 2019. Реєстрація прав на землю, на оренду. ПЛАТА ЗА ЗЕМЛЮ (оцінка. НОВИЙ порядок). Агрозміни. "Шахматка", лісосмуги, масиви земель - обмін ділянками. Землі колишніх КСП. СПОРИ. Судова практика". Детальніше...


"ЗЕМЛЯ 2019! Зміни з 1 січня 2019! (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Права. АГРОЗМІНИ. Шахматки. Польові дороги. Земельні масиви. Обмін. Невитребувані паї. Нерозподілені ділянки… Прощавай КСП. Рейдерство. Безпека. Судові новинки! НГО: плата з 20% до 300%!" (семінар 18-19 грудня, Київ)  Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Повідомлено про підозру колишньому головному лікарю яка незаконно передала у приватну власність майно та земельну ділянку


В квітні 1994 року між НАН України та колишнім головним лікарем «ЛПК «Феофанія» укладено договір про передачу в оренду майнового комплексу ДП «ЛПК «Феофанія» та ДОК «Ясний».

Рішення щодо відчуження майна дитячого оздоровчого табору «Ясний» НАН України не приймалося.

Як з’ясувалось, передача в оренду комплексу відбулась в порушеня вимог Закону України «Про особливості правового режиму діяльності Національної академії наук України, національних галузевих академій наук та статусу їх майнового комплексу», а саме без дотримання встановленої процедури та без дозволу Президії НАН України.

Окрім цього, в порушення вимог Статуту державного підприємства та чинного законодавства у 2009 році між колишнім головним лікарем, яка будучи виконувачем обов’язків директора вказаного підприємства та громадянином укладено договір купівлі-продажу будівель та споруд дитячого табору.

Таким чином, своїми протиправними діями екс-службовець незаконно передала у приватну власність майно та земельну ділянку площею понад 6 га, спричинивши державі майнових збитків на суму понад 33 млн грн.

Прокуратурою Київської області повідомлено про підозру колишньому головному лікарю лікувально-профілактичного комплексу «Феофанія» у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки) КК України.


Прокуратура Київської області