ukenru
Повідомлено про підозру колишньому головному лікарю лікувально-профілактичного комплексу «Феофанія»


В квітні 1994 року між НАН України та колишнім головним лікарем «ЛПК «Феофанія» укладено договір про передачу в оренду майнового комплексу ДП «ЛПК «Феофанія» та ДОК «Ясний».

Рішення щодо відчуження майна дитячого оздоровчого табору «Ясний» НАН України не приймалося.

Як з’ясувалось, передача в оренду комплексу відбулась в порушеня вимог Закону України «Про особливості правового режиму діяльності Національної академії наук України, національних галузевих академій наук та статусу їх майнового комплексу», а саме без дотримання встановленої процедури та без дозволу Президії НАН України.

Окрім цього, в порушення вимог Статуту державного підприємства та чинного законодавства у 2009 році між колишнім головним лікарем, яка будучи виконувачем обов’язків директора вказаного підприємства та громадянином укладено договір купівлі-продажу будівель та споруд дитячого табору.

Таким чином, своїми протиправними діями екс-службовець незаконно передала у приватну власність майно та земельну ділянку площею понад 6 га, спричинивши державі майнових збитків на суму понад 33 млн грн.

Прокуратурою Київської області повідомлено про підозру колишньому головному лікарю лікувально-профілактичного комплексу «Феофанія» у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки) КК України.


Прокуратура Київської області