ukenru
14-15 лютого, КИЇВ, Семінар на тему "ЗЕМЛЯ 2019! Зміни з 1 січня 2019! (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Права. Переважне право. АГРОЗМІНИ. Масиви земель. Обмін. Шахматки. Польові дороги.  Невитребувані паї. Нерозподілені ділянки… Прощавай КСП. Рейдерство. Безпека. Судові новинки! НГО: плата з 20% до 300%!"  Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Пред’явлено позов про витребування з незаконного володіння земельної ділянки лісового фонду вартістю майже 300 тис грн


Рішенням однієї із сільських рад Броварського району у 2012 році у приватну власність кільком особам надано земельні ділянки площею 0,5 га для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель.

Однак, вказане рішення сільської ради є незаконним, оскільки зазначена земельна ділянка відноситься до земель лісового фонду та перебуває у користуванні ДП «Вищедубечанське лісове господарство», яке не надавало дозволу на її вилучення, та зміни цільового призначення земель не проводилось.

У подальшому, на підставі рішення сільської ради громадяни отримали державні акти на земельні ділянки лісового фонду площею 0,5 га, вартість яких становить майже 300 тис грн.

Броварською місцевою прокуратурою виявлено вказані порушення вимог земельного законодавства під час відведення земельної ділянки у приватну власність та пред’явлено позов з вимогою визнати незаконним та скасувати рішення сільської ради, визнати недійсним державний акт на право власності на земельну ділянку та витребувати земельні ділянки з чужого незаконного володіння.


Прокуратура Київської області