ukenru
14-15 лютого, КИЇВ, Семінар на тему "ЗЕМЛЯ 2019! Зміни з 1 січня 2019! (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Права. Переважне право. АГРОЗМІНИ. Масиви земель. Обмін. Шахматки. Польові дороги.  Невитребувані паї. Нерозподілені ділянки… Прощавай КСП. Рейдерство. Безпека. Судові новинки! НГО: плата з 20% до 300%!"  Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Несумлінного орендаря позбавлено права користуватися землею у м.Рівне


Господарський суд Рівненської області 03.05.2018 визнав обґрунтованими доводи прокуратури та зобов’язав товариство з обмеженою відповідальністю повернути державі в особі Рівненської міської ради земельну ділянку вартістю понад 3 млн грн.

Мова йде про 0,3 га землі на околиці обласного центру, що надавалися товариству в оренду з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування виробничої бази.

Орендар усунувся від виконання договірних зобов’язань та тривалий час не здійснював плату за оренду землі, що призвело до ненадходження до бюджету значної суми коштів.

З цих підстав та з метою захисту інтересів держави у сфері земельних правовідносин Рівненська місцева прокуратура пред’явила до суду позов про розірвання договору оренди та повернення державі зазначеної земельної ділянки, який задоволено у повному обсязі.

Таким чином, завдяки втручанню прокурорів несумлінного орендаря позбавлено права користуватися земельною ділянкою вартістю понад 3 млн грн та її повернуто законному власнику.

 

Прокуратура Рівненської області