ukenru
Нацгвардії повернули ще одну земельну ділянку вартістю 17,5 млн грн


16 травня 2018 року військовою прокуратурою Дарницького гарнізону Центрального регіону України забезпечено реальне виконання рішення господарського суду Київської області у повному обсязі.

Таким чином, ще одна незаконно відчужена частина земельної ділянки Міжнародного міжвідомчого багатопрофільного центру підготовки підрозділів Національної гвардії України розміром 53,9 га повернута у власність держави.

Зокрема, за позовом військової прокуратури Дарницького гарнізону в інтересах держави в особі Кабінету Міністрів України, Головного управління Національної гвардії України, Північного Київського територіального управління Національної гвардії України до двох приватних підприємств та ПАТ «Державний експортно-імпортний банк України», суд визнав недійсним державний акт на право власності та договір іпотеки, а також витребував вказану земельну ділянку із чужого незаконного володіння.

Наразі земельна ділянка вартістю 17 млн 457 тис грн, яка розташована в Бориспільському районі Київської області, повернута у власність українського правоохоронного відомства для подальшого використання за призначенням.


Генеральна прокуратура України