ukenru
14-15 лютого, КИЇВ, Семінар на тему "ЗЕМЛЯ 2019! Зміни з 1 січня 2019! (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Права. Переважне право. АГРОЗМІНИ. Масиви земель. Обмін. Шахматки. Польові дороги.  Невитребувані паї. Нерозподілені ділянки… Прощавай КСП. Рейдерство. Безпека. Судові новинки! НГО: плата з 20% до 300%!"  Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Виявили порушення земельного законодавства при наданні земельних ділянок в оренду для ведення фермерського господарства


Головне управління Держгеокадастру в Полтавській області видало накази про передачу в оренду жителю Великобагачанського району трьох земельних ділянок загальною площею майже 145 га та вартістю понад 5 млн. грн., розташованих на території Миргородського району. У подальшому громадянин передав землі в суборенду іншому фермерському господарству.

Держустанова всупереч вимог Земельного кодексу України та Закону України «Про фермерське господарство» не надала належної оцінки обставинам і умовам, зазначеним у клопотаннях чоловіка, який уже створив фермерське господарство; не врахувала, що протягом 2015-2016 років у межах області йому вже були передані в оренду для ведення фермерського господарства 8 окремих земельних ділянок загальною площею майже 180 га.

З метою усунення вказаних порушень Миргородська місцева прокуратура звернулася до Миргородського міськрайонного суду з позовною заявою про скасування наказів, визнання недійсними договорів оренди та суборенди землі, скасування їх державної реєстрації і повернення земельних ділянок у розпорядження держави.


Прокуратура Полтавської області