ukenru
 

23-24 квітня, КИЇВ | 31 травня, ОДЕСА. Конференція "ЗЕМЛЯ 2019! Зміни з 1 січня 2019! (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Права. Переважне право. АГРОЗМІНИ. Масиви земель. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Невитребувані паї. Нерозподілені ділянки… Прощавай КСП. (Анти)Рейдерство. Безпека. Судові новинки! НГО: плата з 20% до 300%! Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Територіальній громаді м. Березне буде повернуто земельну ділянку вартістю майже 2 млн грн


Сарненська місцева прокуратура пред’явила до суду позов про визнання недійсним договору оренди та повернення до комунальної власності земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 22 га, що розташована у межах населеного пункту м.Березне, вартість якої становить майже 2 млн грн.

Підставою для реагування та захисту прокуратурою інтересів держави і громади став установлений факт незаконної передачі у 2017 році органом місцевого самоврядування даної землі в користування громадянину без розроблення та затвердження відповідної технічної документації та без визначення нормативної грошової оцінки землі, що є порушенням вимог Закону України «Про оренду землі», Цивільного та Земельного кодексів України.

Березнівським районним судом визнано переконливими доводи прокурора щодо незаконності укладеного правочину та задоволено позов у повному обсязі.

Таким чином, завдяки активній позиції органів прокуратури Рівненської області територіальній громаді м. Березне буде повернуто 22 га землі вартістю майже 2 млн грн.


Прокуратура Рівненської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ ГРОМАДЯН

 

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ