ukenru

ЗЕМЛЯ 2019/2020! Мораторій. Ринок землі. Ризики: агрохолдинги, малі/середні фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Переважне право. АГРОЗМІНИ. Масиви. Інвентаризація. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! (14-15 листопада, КИЇВ). Детальніше...


14-15 листопада, м.Київ. Семінар: "РИНОК ЗЕМЛІ! Хто скупить українські чорноземи? – шляхи, можливості, ризики. ВСІ ЗМІНИ в земельному законодавстві 2019-2020". Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Підприємство систематично не сплачувало орендну плату за землю


Жовтоводською місцевою прокуратурою подано до суду позовну заяву в інтересах держави в особі Верхньодніпровської районної державної адміністрації та Дніпропетровської обласної державної адміністрації до товариства з обмеженою відповідальністю з іноземними інвестиціями про розірвання договору оренди земельної ділянки, повернення її територіальній громаді та стягнення заборгованості у сумі понад 1 млн грн.

У квітні 2005 року між Верхньодніпровською районною державною адміністрацією та вказаним товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір оренди земельної ділянки площею понад 90 га на території Боровської сільської ради для виробничої діяльності.

Проте підприємство систематично не сплачувало орендну плату за землю, внаслідок чого утворилася заборгованість у сумі понад 1 млн грн. Наразі позов перебуває на розгляді в суді.


Прокуратура Дніпропетровської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ