ukenru
15-16 листопада, КИЇВ, Семінар на тему "ЗЕМЛЯ 2019! (Суб)Оренда. Договори. Права. Реєстрація. АГРОЗМІНИ. Шахматки. Польові дороги. Земельні масиви. Обмін в масиві. Невитребувані паї. Нерозподілені ділянки… Прощавай КСП. Рейдерські атаки. Безпека. Судові новинки! Новий порядок НГО: плата може збільшитись з 20% до 300%! Детальніше...

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

На Миколаївщині повернули державі земельну ділянку на узбережжі Чорного моря вартістю майже півмільйона гривень


Судом задоволено позов прокурора до Коблівської сільської ради та громадянина, якому незаконно надано у приватну власність земельну ділянку площею 0,1 га вартістю майже півмільйона гривень для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування, яка знаходиться в межах прибережної захисної смуги в зоні відпочинку «Коблеве».

На даний час вказана земельна ділянка повернута у власність держави, про що у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно зроблено відповідний запис.

Загалом, упродовж останніх трьох років органами прокуратури Миколаївської області державі повернуто 51 га рекреаційних земель, розташованих в межах прибережно-захисної смуги у смт Коблеве на загальну суму 94 млн грн.


Прокуратура Миколаївської області