ukenru
18-19.12.2018р. м.Київ, Семінар на тему: "ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ. ЗМІНИ з 1 січня 2019. Реєстрація прав на землю, на оренду. ПЛАТА ЗА ЗЕМЛЮ (оцінка. НОВИЙ порядок). Агрозміни. "Шахматка", лісосмуги, масиви земель - обмін ділянками. Землі колишніх КСП. СПОРИ. Судова практика". Детальніше...


"ЗЕМЛЯ 2019! Зміни з 1 січня 2019! (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Права. АГРОЗМІНИ. Шахматки. Польові дороги. Земельні масиви. Обмін. Невитребувані паї. Нерозподілені ділянки… Прощавай КСП. Рейдерство. Безпека. Судові новинки! НГО: плата з 20% до 300%!" (семінар 18-19 грудня, Київ)  Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

На Миколаївщині повернули державі земельну ділянку на узбережжі Чорного моря вартістю майже півмільйона гривень


Судом задоволено позов прокурора до Коблівської сільської ради та громадянина, якому незаконно надано у приватну власність земельну ділянку площею 0,1 га вартістю майже півмільйона гривень для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування, яка знаходиться в межах прибережної захисної смуги в зоні відпочинку «Коблеве».

На даний час вказана земельна ділянка повернута у власність держави, про що у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно зроблено відповідний запис.

Загалом, упродовж останніх трьох років органами прокуратури Миколаївської області державі повернуто 51 га рекреаційних земель, розташованих в межах прибережно-захисної смуги у смт Коблеве на загальну суму 94 млн грн.


Прокуратура Миколаївської області