ukenru

ЗЕМЛЯ 2020! Мораторій. Ринок землі. Що зробити ВЖЕ! Ціна. Іноземці. Переважне право. Як не втратити земельний банк: агрохолдинги, фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. АГРОЗМІНИ. Масиви. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! Детальніше...


12-13 грудня | Київ - ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ в 2020р. ЗАПУСК ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ. Відміна мораторію. Ринок землі. Набуття, захист, припинення прав на землю. Купівля, продаж, оренда (суборенда). Реєстрація. Плата за землю. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Повернуто у комунальну власність 7,28 га землі, якими незаконно користувалося підприємство


До суду заявили позов про визнання недійсним договору оренди та повернення до комунальної власності земельних ділянок загальною площею 7,28 га, що розташовані в межах населеного пункту Глибокодолинської сільської ради Демидівського району, вартість яких становить понад 315 тис грн.

Підставою для прокурорського втручання став установлений факт незаконної передачі у 2017 році органом місцевого самоврядування даних земель в користування приватному підприємству за відсутності прийнятого на сесії сільської ради рішення та без проведення земельних торгів, що є порушенням вимог Земельного кодексу України.

Реагування прокурорів на такі порушення спонукало сторін укладення договору добровільно повернути земельні ділянки у комунальну власність територіальної громади, а тому господарським судом Рівненської області винесено ухвалу про закриття провадження.

Таким чином повернуто громаді 7,28 га земель сільськогосподарського товарного виробництва, вартість яких становить майже третину мільйона гривень.


Прокуратура Рівненської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ