ukenru

24 червня, КИЇВ, РИНОК СГ ЗЕМЛІ! Купівля-продаж. Вартість. Набуття права власності. Як підготуватися? ДОГОВОРИ (Суб)ОРЕНДИ. Зміни 16.7.2020р. Захист орендаря + права оренди. Як не втратити землю? Переважне право. Постійне користування. Поновлення. Пролонгація. Припинення. Розірвання. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Визнано незаконним та скасовано рішення селищної ради, яка безоплатно передала у приватну власність фізичній особі земельну ділянку


Рішенням апеляційного суду Львівської області скасовано рішення Шевченківського районного суду м.Львова та ухвалено нове рішення, яким задоволено позов заступника прокурора області у інтересах держави (в особі Міністерства інфраструктури України, ПАТ «Укрзалізниця» в особі регіональної філії «Львівської залізниці») до Брюховицької селищної ради та фізичної особи, а також за участі відділу Держгеокадастру у м.Львові.

Визнано незаконним та скасовано рішення Брюховицької селищної ради, яка безоплатно передала у приватну власність фізичній особі земельну ділянку площею 0,1367 га у Брюховичах.

Крім цього, судом скасовано державний акт на право приватної власності на цю територію.

Зазначимо, що при винесенні рішення суд врахував, що згідно ст. 84 Земельного кодексу України, до земель, які не можуть передаватись у приватну власність, належать землі під державними залізницями.

Позивачем (ДТГО «Львівська залізниця») доведено право постійного користування земельною ділянкою, розташованою в межах смуги відведення лінії Рудно-Підбірці Львівської залізниці (від км 4 + 850 м до км 11 + 106 м), яка, відповідно до Плану смуги відводу цієї лінії, з 1962 року належить до земель державної власності.

Ввказане судове рішення реально виконано – до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно внесено відомості про скасування права приватної власності фізичної особи вартістю майже 1,8 млн грн.


Прокуратура Львівської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ