ukenru
29-30 березня м.Київ, вул.Васильківська,17, Міжнародна науково-практична конференція «Системна взаємодія кадастрів: проблемні питання методологічного, інституційного та інформаційного забезпечення». Детальніше...


28-29.03.2019р. «ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ з 1 січня 2019! Практика застосування нових правил в питаннях - оренди, суборенди землі; - отримання та реєстрації прав на землю; - плати за землю; - операціях з сільськогосподарськими земельними паями. ЗЕМЕЛЬНІ СПОРИ». Детальніше...


28-29 березня, КИЇВ | 21 березня, ОДЕСА. "ЗЕМЛЯ 2019! Зміни з 1 січня 2019! (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Права. Переважне право. АГРОЗМІНИ. Масиви. Обмін. Шахматки. Польові дороги. Невитребувані паї. Нерозподілені ділянки. КСП немає. Рейдерство. Безпека. Суди. НГО: плата з 20% до 300%!"  Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Рішення суду виконано у повному обсязі, землі с/г призначення повернуто законному користувачу


Вжитими Шепетівською місцевою прокуратурою заходами представницького характеру захищено інтереси держави, порушені при розпорядженні земельними ділянками площею майже 905 га вартістю більше 31 млн грн.

Між державним та приватним підприємствами укладено договір, предметом якого став обробіток вказаної землі.

Водночас, незважаючи на те, що держпідприємство входить до сфери управління Міністерства аграрної політики та продовольства України, правочин відбувся без відповідного погодження органу центральної влади, за відсутності на те відповідних підстав та повноважень.

Крім того, виявлено, що цей правочин є удаваним та сторонами його вчинено з метою приховування орендних відносин, що реально виникли між ними.

Реагуючи на виявлені порушення, з метою захисту інтересів держави, прокуратура звернулась до суду з вимогами визнати вказану угоду недійсною з припиненням її дії на майбутнє, які господарським судом Хмельницької області підтримано та задоволено.

На сьогодні рішення суду виконано у повному обсязі, землі сільськогосподарського призначення вартістю понад 31 млн грн повернуто законному користувачу.


Прокуратура Хмельницької області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ ГРОМАДЯН

 

Партнери