ukenru

26-27.09.2019р. «ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ - 2019! Практика застосування нових правил в питаннях - ОРЕНДИ, СУБоренди землі; - отримання та реєстрації прав на землю; - плати за землю; - операціях з земельними паями. ЗЕМЕЛЬНІ СПОРИ. Ринок землі – які перспективи». Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

За фактом самовільного зайняття землі с/г призначення загальною площею майже 300 га відкриті кримінальні провадження


На території Лохвицького району Полтавської області на земельних ділянках сільськогосподарського призначення площею понад 150 га, за відсутності правовстановлюючих документів, вирощувалася кукурудза, пшениця, а також багаторічні насадження.

За фактом самовільного зайняття земельних ділянок Лохвицьким відділом Лубенської місцевої прокуратури розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 197-1 КК України.

Аналогічна ситуація склалась в с.Красне Кобеляцького району, прокуратурою встановлено факт використання невстановленою особою понад 60 га сіножатей, що відносяться до земель сільськогосподарського призначення, за відсутності правовстановлюючих документів чи відповідних розпоряджень.

Кобеляцькою місцевою прокуратурою розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 197-1 КК України (самовільне зайняття земельної ділянки).

Окрім цього, Чорнухинським відділом Лубенської місцевої прокуратури виявлено факти самовільного зайняття на території Чорнухинського району земельних ділянок загальною площею майже 60 га. За вказаним фактом також внесені відомості до ЄРДР за ч. 1 ст. 197-1 КК України (самовільне зайняття земельної ділянки).


Прокуратура Полтавської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ ГРОМАДЯН

 

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ