ukenru
14-15 лютого, КИЇВ, Семінар на тему "ЗЕМЛЯ 2019! Зміни з 1 січня 2019! (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Права. Переважне право. АГРОЗМІНИ. Масиви земель. Обмін. Шахматки. Польові дороги.  Невитребувані паї. Нерозподілені ділянки… Прощавай КСП. Рейдерство. Безпека. Судові новинки! НГО: плата з 20% до 300%!"  Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Скасовано незаконне рішення сільської ради про надання у власність 2 га землі


В судовому порядку ініційовано скасування рішення однієї з сільських рад Носівського району, яким надано дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 2 га у власність фізичній особі.

Встановлено, що усупереч вимогам антикорупційного законодавства дане рішення прийнято в умовах конфлікту інтересів.

З метою поновлення інтересів держави прокуратурою подано позов до Чернігівського окружного адміністративного суду про його скасування.

Зважаючи на обґрунтованість позовних вимог та ґрунтовні докази 09.08.2018 сільською радою спірне рішення скасовано. За таких обставин ухвалою Чернігівського окружного адміністративного суду від 17.08.2018 провадження по даній адміністративній справі закрито за відсутністю предмету спору.


Прокуратура Чернігівської області