ukenru

Семінари в Одесі з кращими експертами України: 23.07 «БУДІВНИЦТВО - 2019». Олександр Сергієнко. || 23.07 «ТЕНДЕРИ – 2019». Тетяна Колесник. || 24.07 «ЗЕМЛЯ. Зміни з 1 січня 2019». Віктор Кобилянський. || 24. 07 «КАДРОВИЙ АУДИТ». Тимур Алієв. || 16.08 «ДОГОВІРНІ ВІДНОСИНИ». Тетяна Васильченко. Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Орендарем не здійснено повернення земельної ділянки орендодавцеві


Подано позов до Господарського суду Вінницької області про повернення земельної ділянки площею 48 га вартістю понад 91 млн грн.

В ході досудового розслідування кримінального провадження за фактом самовільного зайняття земельної ділянки, за ознаками кримінального правопорушення(самовільне зайняття земельної ділянки, яким завдано значної шкоди її законному володільцю або власнику), встановлено, що термін дії договору оренди земельної ділянки промислового призначення, укладеного між однією з районних державних адміністрацій Вінницької області та підприємством, що здійснює свою діяльність на території Ладижинської міської ради, закінчився.

Однак, орендарем не здійснено повернення даної земельної ділянки орендодавцеві за актом прийому-передачі.

У межах кримінального провадження Головним управління Держгеокадастру у Вінницькій області проведено перевірку дотримання вимог земельного законодавства при використанні вищевказаної земельної ділянки та виявлено порушення ст. 125, ст. 126 Земельного кодексу України. За результатами проведеної перевірки голову комісії з припинення діяльності підприємства, яке на даний час визнано банкрутом, притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 54 КУпАП (порушення строків повернення тимчасово зайнятих земель або неприведення їх у стан, придатний для використання за призначенням).

Незважаючи на виявлені порушення, земельна ділянка досі не повернута в розпорядження держави.


Прокуратура Вінницької області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ ГРОМАДЯН

 

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ